فروشگاه اینترنتی گلیم اصیل 

شرکتاصیل امرتات اصیل ارائه دهنده جدیدترین محصولات سنتی، مفتخر است مرغوب ترین و با کیفیت ترین محصولات فرش وینتیج را به صورت ماشینی و با قیمت مناسب تولید و عرضه کند. به دلیل استقبال فراوان مشتریان، شرکت اصیل امرتات به منظور خرید آسان و جلب رضایت مشتری اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کرده است.
از دیگر اهداف فروشگاه اینترنتی می توان به انتخاب آسان محصول و حذف هزینه های اضافی اشاره کرد، زیرا اولا تمام محصولات فرش وینتیج با خصوصیت و طرح های مختلف در سایت بارگزاری شده تا با اطمینان کامل مشتری بتواند فرش خود را انتخاب کند و دوما حذف واسطه ها هنگام خرید، باعث شده فرش با قیمتی مناسب تر در اختیار مشتریان قرار گیرد. از جمله طرح های تولیدی شرکت اصیل امرتات، می توان به عشایری، سنتی، فانتزی و کودکانه اشاره کرد که با قیمتی بسیار کمتر از نوع دستباف آن به فروش میرسد. 
اعتماد میان مشتری و تولید کننده، مهمترین مسئله در کسب و کار می باشد. اصیل امرتات با تولید محصولات باکیفیت این اعتماد را پاسخ گفته و از هر زمینه به پشتیبانی محصولات خود می پردازد و در صورت هر گونه اشکال در محصولات، پاسخگوی خریداران محترم می باشد. در سایت الکترونیکی اصیل امرتات، تنها محصولات معرفی می گردند، برای خریداری این محصولات به قسمت اطلاعات تماس شرکت در سایت فروشگاه مراجعه نموده و با شماره های درج شده برای سفارش محصول تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای شما ارسال گردد.